+48 510 233 933 biuro@multicentrum.com.pl
Centrum Finansowo-Ubezpieczeniowe
Aneta Matysik

Współpracujemy z:

Oferujemy:

Ubezpieczenia na życie

Szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych, które można dopasować do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta. Sprawdzone w różnych nieprzewidzianych sytuacjach takich jak śmierć, choroba, nieszczęśliwy wypadek, zabezpieczenie finansowe swoich bliskich.

Ubezpieczenia dla firm

Innowacyjne ubezpieczenia majątku i zobowiązań finansowych związanych z prowadzoną działalnością. Grupowe ubezpieczenia na życie pracowników, dostęp do prywatnych usług medycznych. Odpowiedzialność cywilna związana z ryzykiem zawodowym.

Ubezpieczenia mieszkań i domów

Kompleksowe ubezpieczenie mieszkań i domów a także majątku Twojej rodziny od wszystkich ryzyk oraz atrakcyjny pakiet ubezpieczeń dodatkowych tj. nnw, oc, home assistance etc.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Unikalne pakiety ubezpieczeń łączące w sobie bardzo atrakcyjny zakres ochrony pojazdu od odpowiedzialności cywilnej OC do kompleksowego ubezpieczenia od kradzieży, wypadku czy zdarzeń losowych AC. Oferujemy możliwość wyboru zakresu w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

Ubezpieczenia GAP

Specyficzne i bardzo wyjątkowe ubezpieczenie od straty finansowej spowodowanej spadkiem wartości rynkowej pojazdu. Utrzymuje wartość fakturową lub wartość z polisy Autocasco przez okres 3 lat.

Gwarancje na samochody nowe i używane

Ubezpieczenie pokrywa koszty naprawy, części zamiennych i robocizny w przypadku awarii pojazdu. Dzięki temu produktowi możesz czuć się spokojnie jak przy gwarancji fabrycznej nowego auta.

Ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenie dające poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Pokrywa koszty leczenia, utraty bagażu, rezygnacji z podróży, zapewnia pomoc i informację fachowców zarówno w podróży służbowej jak i wakacjach.